Jürgen Brodwolf

Jürgen Brodwolf
Jürgen Brodwolf
Jürgen Brodwolf
Jürgen Brodwolf
Jürgen Brodwolf
Jürgen Brodwolf

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÜRGEN BRODWOLF (1932): Collage, signerad och daterad Browolf -73, blandteknik, ca 21x17 cm

717429

2019-12-26