Erland Cullberg färglitografi

Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ERLAND CULLBERG (1931-2012): (2) Figurkomposition och Blomvas, signerade E Cullberg, ea 12/14, färglitografi, bildstorlek ca 81x61 resp 60,5x45,5 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad, hanteringsveck

717454

2019-12-26