Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERLAND CULLBERG (1931-2012): (2) Figurkomposition och Blomvas, signerade E Cullberg, ea 12/14, färglitografi, bildstorlek ca 81x61 resp 60,5x45,5 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad, hanteringsveck
717454
2019-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner