Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEO HOLMGREN (1904-1990): 6 medaljonger, signerade, delvis daterade, brons, gjutarmärkt Herman Bergman fud, diameter 15 cm
717461
2019-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här