Leo Holmgren

Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LEO HOLMGREN (1904-1990): 6 medaljonger, signerade, delvis daterade, brons, gjutarmärkt Herman Bergman fud, diameter 15 cm

Zustandsbeschreibung

717461

2019-12-27