Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LEO HOLMGREN (1904-1990): 6 medaljonger, signerade, delvis daterade, brons, gjutarmärkt Herman Bergman fud, diameter 15 cm
Zustandsbeschreibung
717461
2019-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner