Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-talets börajn, förgylld brons och svart sten, emaljerad urtavla, höjd ca 34,5 cm, pendel finns

Slitage, nagg, nyckel saknas

717470

2019-12-27