Planschverk

Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EFTER HANS HOLBEIN, Todtentanz, 1800-tal, litografier fritt efter Holbeins träsnitt, ca 42x28 cm

Sannolikt ej komplett, ej egenomgångna, fläckar, slitage

717477

2019-12-23