Ljusstakar byst

Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst
Ljusstakar byst

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, BYST, slipat glas, sockel i sten, 1900-tal, föreställande Friedrich Schiller, höjd ca 13,5 -17 cm

Byst med lagning, slitage

717500

2019-12-27