Torsten Renqvist etsningar

Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (5) Klot med byggnadsställning, landskapsmotiv, signerade och daterade, etsningar, bladmått ca 34x30 - 39x42 cm, oramade

Hanteringsveck

717505

2020-01-10