Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Roma", linneskåp, 1930/40-tal, två dörrpar med klassicerande dekorelement, inredning av hyllor, bonad björk, höjd ca 163, 126x48 cm
Bruksslitage
717509
2019-12-23