Tamburmajor
2019-12-23
717517
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, slutet av 1900-talet, bronserad stomme, höjd ca 175 cm
Smärre slitage