Vilhelm Holmgren oljemålning

Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Konstnärsporträtt, kopia efter Nils Forsberg, signerad Nils Forsberg fils VH, a tergo med kvarlåtenskapsstämpel VH, olja på duk, ca 69x51 cm

717538

2019-12-23