Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft, dekor i kinesiserande stil, pardörrar i vitrin med spröjsat glas, bakomliggande hyllplan, underdel med två lådor, höjd ca 200, 91x44 cm, nyckel finns

Bruksslitage och märken

717547

2019-12-23