Vitrinskåp
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft, dekor i kinesiserande stil, pardörrar i vitrin med spröjsat glas, bakomliggande hyllplan, underdel med två lådor, höjd ca 200, 91x44 cm, nyckel finns
Bruksslitage och märken
717547
2019-12-23