Pall 1950-tal

Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, 1950-tal, svängd form, kannelerade ben, fothylsor i mässing, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 40, längd 55 cm

Brukslitage

717556

2019-12-23