Stina Wirsén

Stina Wirsén
Stina Wirsén
Stina Wirsén
Stina Wirsén

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

STINA WIRSÉN (född 1968): "Sergels torg",
signerad och numrerad 8/90, serigrafi, ca 45x45 cm

Ett hörn med mjuka veck

717559

2019-12-30