Lena A Linderholm litografi

Lena A  Linderholm litografi
Lena A  Linderholm litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Motiv med fiskar och vinglas, signerad samt E A upplaga, ca 59x78 cm

717571

2019-12-23