Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL HOFF, fat, glas, i lila och röd, signerad Paul Hoff -89, unik, SGS Sweden, 8914, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, nagg, repor
717599
2019-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här