Paul Hoff fat

Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat
Paul Hoff fat

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

PAUL HOFF, fat, glas, i lila och röd, signerad Paul Hoff -89, unik, SGS Sweden, 8914, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, nagg, repor

717599

2019-12-23