Kista i barockstil

Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil
Kista i barockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, barockstil, 1900-talets första hälft, vitmålad samt bronserad dekor i relief, höjd ca 70, 175x50 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken kring stomme förekommer

717602

2019-12-23