Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KÖKSSKÅP, 1900-talets andra hälft, Frankrike, tvådelat, överdel med pardörrar i vitrin, invändigt med hyllplan, underdel med skåpdörrar och lådor, höjd ca 212, 120x48 cm
Bruksslitage
717606
2019-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här