Köksskåp

Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp
Köksskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖKSSKÅP, 1900-talets andra hälft, Frankrike, tvådelat, överdel med pardörrar i vitrin, invändigt med hyllplan, underdel med skåpdörrar och lådor, höjd ca 212, 120x48 cm

Bruksslitage

717606

2019-12-23