Skeppsmodell i monter

Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter
Skeppsmodell i monter

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSMODELL, 1900-tal, i monter, bemålat trä, monterns höjd ca 62, 73 x 24 cm

Slitage

717618

2019-12-26