Lennart Larsson, Vy mot Stadshuset från Söder Mäla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART LARSSON (1922-2007): Vy mot Stadshuset från Söder Mälarstrand, signerad och daterad Lennart Larsson -60, olja på duk, 44x62 cm

Svensk privatsamling

(Stockholmsbilder)

717630

2019-12-29