Tapio Wirkkala "Solaris"
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAPIO WIRKKALA, 31 dlr, delar av servis "Solaris", för Iittala, bestående av: 12 assietter, 7 mattallrikar, 1 skål, 3 större uppläggningsfat, 1 kanna, 3 snapsglas, 4 snapsglas
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
717647
2019-12-25