Tapio Wirkkala "Solaris"

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

TAPIO WIRKKALA, 31 dlr, delar av servis "Solaris", för Iittala, bestående av: 12 assietter, 7 mattallrikar, 1 skål, 3 större uppläggningsfat, 1 kanna, 3 snapsglas, 4 snapsglas

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

717647

2019-12-25