Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERALDIK. (CARLSKIÖLD, P.). Svea rikes ridderskaps och adels wapn bok... utgifven Stockholm (Lars Salvius) 1764. Försättsbladet med namnteckning.
NY LAGSAMLING, 1831
STADGA, tienstefolck och legohion, 1739

Slitage, skador

717661

2019-12-23