Bordslampa
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, kolmårdsmarmor med detaljer i brons i form av vädurshuvuden och lejontassar, höjd ca 42 cm
Proveniens: Familjen Seton af Ekolsund
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
717675
2019-12-24