Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, kolmårdsmarmor med detaljer i brons i form av vädurshuvuden och lejontassar, höjd ca 42 cm

Proveniens: Familjen Seton af Ekolsund

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

717675

2019-12-24