Kultång

Kultång
Kultång
Kultång
Kultång
Kultång
Kultång
Kultång
Kultång
Kultång
Kultång

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KULTÄNGER ca 20 föremål i form av kultänger, kruthorn, våg, flintyxa, bultlås m m, 1800-och 1900-tal,

Allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

717681

2019-12-24