Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Jesu av Kristi uppståndelse, St. Petersburg. 1800-tal, tempera och olja på pannå, ca 32 x 27 cm
Stötrmärken, mindre färgresningar, retuscher, slitage
717684
2019-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här