IKon
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, Guds Moders beskydd, Norra Ryssland, 1800-talets andra hälft, med S:t Roman och andra helgon
tempera och olja, samt förgyllning på pannå.
31 x 26 cm
Krackelyr, resningar, slitage, retuscher
717692
2019-12-25