IKon

IKon
IKon
IKon
IKon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Guds Moders beskydd, Norra Ryssland, 1800-talets andra hälft, med S:t Roman och andra helgon
tempera och olja, samt förgyllning på pannå.
31 x 26 cm

Krackelyr, resningar, slitage, retuscher

717692

2019-12-25