Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, empirestil, fanerat i mahogny, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 66, diameter 49 cm

Slitage, fanerbortfall, skadad stenskiva

717694

2019-12-24