Huggare Storkniv

Huggare Storkniv
Huggare Storkniv
Huggare Storkniv
Huggare Storkniv
Huggare Storkniv
Huggare Storkniv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIV, huggare/storkniv, osignerad, skaft i horn samt masur, inlägg av stål och läder blad i stål, slida i läder, längd ca 37 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

717695

2019-12-30