Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VASER (2) Höganäs, saltglaserat stengods, den ena signerad Sven Bohlin i godset, höjd mellan ca 21-30 cm
Zustandsbeschreibung
Den mindre med lagning vid mynningen, smärre slitage
717699
2019-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner