Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VASER (2) Höganäs, saltglaserat stengods, den ena signerad Sven Bohlin i godset, höjd mellan ca 21-30 cm

Zustandsbeschreibung

Den mindre med lagning vid mynningen, smärre slitage

717699

2019-12-25