Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, tidigt 1900-tal, vasformade, bemålat porslin samt socklar i brons, höjd ca 56 cm

Dena en skärmhållaren är något stukad, bruks och åldersrelateratr slitage, funktionen garanteras ej

717703

2019-12-25