Marie-Louise Ekman kolteckningar

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): Figurer, varav en monogramsignerad och daterad MLDG 1993, kolteckning, bildmått ca 39x28 resp 35x36 cm, oramade

717713

2020-01-10