Karl Momen Konkret konst

Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): "Cosmic superlativ", signerad och daterad Momen 95-96, olja på duk, ca 75x101 cm

717720

2020-01-03