Ulf Trotzig etsningar

Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar
Ulf Trotzig etsningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): (6) Landskapsbilder, signerade och numrerade, etsningar, bladmått ca 39x53 resp 66x50 cm, oramade

Hanteringsveck

717721

2020-01-10