Sameknivar 2 st

Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMEKNIVAR, 2 st, halvhorn, osignerade samt 1 oidenitifierad signatur, skaft i renhorn, blad i stål, slidor i graverat renhorn varav 1 kniv monogramsignerad S.H/SHC, längd 17,18,

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Bruksslitage

717722

2019-12-30