Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUZANNE NESSIM (född 1944): Komposition med hundar, färglitografi, signerad, numrerad 131/160, bladstorlek ca 56x41 cm
717727
2019-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här