Lennart Aschenbrenner färglitografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Brev, signerad och daterad Aschenbrenner -72, EA IV/VI, färglitografi, bladmått ca 46,5x62 cm

Hanteringsveck

717735

2020-01-10