Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Brev, signerad och daterad Aschenbrenner -72, EA IV/VI, färglitografi, bladmått ca 46,5x62 cm
Hanteringsveck
717735
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här