Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, porslin, troligen Kunglig Dansk, dekor av bockar, höjd inkl. skärm 56 cm

Skärm med skador

717736

2019-12-24