Unto Koistinen 5 st teckningar

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

800 EUR

UNTO KOISTINEN (1917-1994) 5 st teckningar, kvinnomodeller, signerade samt daterade på 1960-talet, storlekar ca 9x6 cm, två med teckning a tergo

717746

2019-12-29