Byrå
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, hauptstil, 1900-talets mitt, fanér i bla rot och riopalisander, dekorativa beslag och nyckelplåtar i brons (blindlås), skiva i röd kalksten, höjd ca 82 samt 51x103 cm
CITES intyg medföljer
Bruks och åldersrelaterat slitage
717766
2019-12-25