Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, hauptstil, 1900-talets mitt, fanér i bla rot och riopalisander, dekorativa beslag och nyckelplåtar i brons (blindlås), skiva i röd kalksten, höjd ca 82 samt 51x103 cm

CITES intyg medföljer

Bruks och åldersrelaterat slitage

717766

2019-12-25