Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 EUR
SERGE POLIAKOFF (1900-1969) "Composition lie-de-vin et bleue" (1966), signerad, numrerad 33/75, 47,5x64 cm
717768
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här