Serge Poliakoff färglitografi

Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 EUR

SERGE POLIAKOFF (1900-1969) "Composition lie-de-vin et bleue" (1966), signerad, numrerad 33/75, 47,5x64 cm

717768

2020-04-19