Harald Wiberg 2 st blyertsteckningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): 2 st, motiv med rådjur och älg i skogslandskap, blyerts, signerade och en daterade 1979, ca 16,5x25 resp. 17x13 cm

717772

2019-12-25