Joseph Langsdale Pickering oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEPH LANGSDALE PICKERING (1845-1912): "From the Cavalry Ground", olja på duk, signerad J. L. Pickering, ca 31x56 cm

717776

2019-12-25