Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): "Möte V", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

717788

2020-01-12