Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

717810

2020-01-12