Itsu vägglampa
Closed
2019-12-24
717814
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, mässing, Itsu, Finland, 1900-talets mitt, skärmens längd ca 30 cm
Smärre bucklor