Itsu vägglampa

Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, mässing, Itsu, Finland, 1900-talets mitt, skärmens längd ca 30 cm

Smärre bucklor

717814

2019-12-24